Přívěsy a návěsy

Přívěsy a návěsy Kögel

Rozsáhlé zkušenosti získané více než 50 let umožňují společnosti Kögel zůstat jedním z lídrů v průmyslu výroby přívěsů. Návěsy Kögel jsou známé díky své spolehlivosti, kvalitě, snadnosti použití, konkurenceschopným cenám a síti místních prodejců po celém světě. Díky dobře rozvinuté obchodní síti je celý proces nákupu značně usnadněn, protože do značné míry má každý možnost zakoupit je od mnoha prodejců v desítkách zemí z různých kontinentů.

Potřeba koupit přívěs nebo návěs obvykle přichází od jakékoli dopravní společnosti, která se zabývá přepravou zboží. Upřednostňování jednoho typu taženého zařízení před druhým nejčastěji závisí na konkrétních podrobnostech přepravy nákladu. Před zakoupením přívěsu Kögel je třeba zdůraznit ty skupiny zboží, které je společnost ochotna přepravit. Konkrétní přívěsy, jako je plošina a markýza, jsou samozřejmě nejvšestrannější a musí být nutně přítomny ve vozovém parku jakékoli logistické společnosti. Kromě toho se k nejoblíbenějším nákladním vozidlům přiřazují také chladničky používané k přepravě potravin, květin, rostlin, semen a léků podléhajících zkáze.

KÖGEL CZ, s.r.o vám dává možnost vybrat a koupit přívěs jakéhokoli typu pro jakýkoli účel přepravy. Ať už potřebujete plošinu, markýzu, záclonu, izotermické návěsy, přívěsy s lednicí, máme jich v našem inventáři spoustu.

Pokud máte zájem o nákup návěsů od Kögelu, náhradních dílů k nim nebo souvisejících materiálů, chcete si pronajmout návěs, potřebujete pouze konzultaci - kontaktujte naše manažery a oni vám pomohou vyřešit všechny vaše problémy zodpovězením otázek můžete mít.

Top Návěsy